Ważny jest Klient i jego potrzeby.

GaleriaJubilerska.pl od wielu lat utrzymuje wysokie standardy rynkowe związane z obsługą Klienta. Doskonale wiemy, jak ważne jest kompetentne komunikowanie się z klientem, zrozumienie jego potrzeb. Pozyskiwana tą drogą wiedza przekłada się na jakość świadczonego przez nas wsparcia. Staramy się, aby Klienci mogli korzystać z naszej pomocy i doświadczenia w możliwie najszerszym zakresie. Całodobowa pomoc, pełne zaangażowanie i wysoka specjalizacja konsultantów, są niezmiennie wzorem dla firm świadczących usługi jubilerskie .

Kompetencje i profesjonalizm konsultantów BOK

Biuro Obsługi Klienta ma dla nas znaczenie strategiczne. Dbamy o to, aby nasi konsultanci byli zawsze doskonale przygotowani do pracy. Dzięki cyklicznym szkoleniom i stałemu podnoszeniu kwalifikacji, utrzymujemy jakość świadczonego wsparcia na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie pomóc nawet w najbardziej nietypowych i skomplikowanych sytuacjach. 


Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem w przypadku, kiedy nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytanie w sekcji FAQ.

KONTAKT Z NASZYM KONSULTANTEM

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00 

(+48) 33 300 10 20
phone(+48) 698 711 111
[email protected]