Pierścionek złoty delikatny z fioletową cyrkonią

Model: PY4531/3A
Termin realizacji: 2 - 4 dni

zapytaj o produkt
wysyłając e-mail

Rozmiarownik
ring sizer w cenie 0,99zł

Pierścionek złoty delikatny z fioletową cyrkonią

Model: PY4531/3A
Termin realizacji: 2 - 4 dni

469,00 zł


zapytaj o produkt
wysyłając e-mail

Rozmiarownik
ring sizer w cenie 0,99zł

Dane techniczne:

Waga (gram) 0.90-1.10
Próba złota 333 / 8K
Kolor złota żółte
Szerokość 5,20 mm
Styl pierścionka wielokamieniowe
Kształt kamienia owalny
Cyrkonie fioletowa

Piękne opakowanie gratis

Wyroby jubilerskie kupione online na GALERIAJUBILERSKA.PL wysyłane są wraz z pięknym pudełkiem, zależnym od asortymentu, oraz torebką upominkową – dzięki temu każdy zakup na GALERIAJUBILERSKA.PL jest od razu kompletnym, gotowym prezentem, nie wymagającym żadnych dodatkowych przygotowań przed jego wręczeniem.

Marzysz o wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju biżuterii?

Nasze możliwości technologiczne pozwalają na tworzenie produktów na zamówienie. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie, od zmiany grubości do zaprojektowania zupełnie nowego rodzaju biżuterii według życzeń, wytycznych Klienta

FORMY PŁATNOŚCI:
NA RATY:
Gwarancja producenta / certyfikat jakości
Biżuteria firmy GaleriaJubilerska.pl produkowana jest z najwyższą dbałością o szczegóły przez wykwalifikowany zespół rzemieślników w jednej z najnowocześniejszych pracowni jubilerskich w Polsce. Do każdego zakupu dołączamy certyfikat autentyczności na kruszec oraz kamienie szlachetne. Nasze wieloletnie doświadczenie daje gwarancję najwyższej jakości produkowanej przez nas biżuterii.

Ekspresowa bezpieczna dostawa
Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich. Każda z nich jest ubezpieczona i jesteśmy odpowiedzialni za ich bezpieczeństwo aż do momentu dostarczenia do rąk Klienta. Większość przesyłek jest dostarczanych w czasie krótszym niż 24H ( dni robocze). Cennik dostawy można sprawdzić zakładce dostawa.

Zwrot, lub darmowa wymiana nawet do 120 dni
Rozumiemy, że zakup przez internet bez możliwości przymierzenia biżuterii budzi Państwa obawy. Gwarantujemy bezpłatną korektę rozmiaru oraz obrączek ślubnych do 120 dni od daty zakupu. Bezpłatna korekta rozmiaru dotyczy zmiany do max 3 rozmiarów ( nie w każdym przypadku). Robiąc prezent bliskiej nam Osobie mamy wątpliwości czy spełniamy jej oczekiwania. Dlatego zgodnie z prawem Konsumenta dajemy Państwu prawo do zwrotu 14 dni bez podania przyczyny na zasadach określonych w naszym regulaminie. Istnieje również możliwość wymiany kompletnej nieużywanej seryjnej biżuterii aż do 120 dni. (zapytaj przed zakupem o zasady możliwości wymiany w w/w terminie).

Produkcja własna w Polsce
Jesteśmy polskim producentem biżuterii działającym na rynku od 2000r. Od 20 lat dostarczamy biżuterię w Polsce oraz na całym świecie. W tym czasie zdążyliśmy dobrze poznać potrzeby naszych klientów dzięki czemu oferowana przez nas biżuteria trafia we wszystkie gusta. Śledzimy światowe trendy, które inspirują nas w projektowaniu biżuterii. Nie zapominamy także o klasycznych, zawsze modnych i nieśmiertelnych wzorach. Kupując u nas, masz gwarancję najwyższej jakości stopów złota i srebra. Dbamy, by kamienie były najlepszych dostępnych czystości. Posiadamy wykwalifikowaną załogę rzemieślniczą a nasza pracownia wyposażona jest w nowoczesną linię produkcyjną, zapewniamy tym samym wysoką jakość wykonania sprzedawanej biżuterii. Wszystko po to, byś nabrał do nas zaufania, gdyż najbardziej cieszy nas powracający klient. Kupując nasze produkty wspierasz polską gospodarkę.

Polecamy do kompletu
Pierścionek złoty delikatny z fioletową cyrkonią
Model: PY4531/3A
Pierścionek złoty delikatny z fioletową cyrkonią
469,00 zł