Ten wisiorek srebrny pozłacany od razu przyciąga uwagę oryginalnym kształtem rakiety tenisowej. Smukła sylwetka i dopracowany rysunek detalu sprawiają, że wzór jest czytelny już na pierwszy rzut oka, a jednocześnie pozostaje lekki i elegancki. To biżuteria, która nie potrzebuje dodatkowych ozdób, by wyróżnić się na tle klasycznych zawieszek.
Model ma wysokość 24,00 mm i szerokość 11,10 mm, dzięki czemu zachowuje proporcje odpowiednie dla subtelnego, ale zauważalnego efektu. Zawieszka ma sportowy charakter, a jej forma została zaprojektowana tak, by motyw rakiety był wyraźny, lecz nieprzytłaczający. Gładka powierzchnia i brak kamieni sprawiają, że całość prezentuje się czysto i nowocześnie.
Waga w przedziale 0,65-0,85 g przekłada się na bardzo wygodne noszenie i delikatne układanie się wisiorka przy ruchu. To niewielki model, który dobrze sprawdzi się zarówno jako samodzielny akcent, jak i uzupełnienie łańcuszka o drobnym splocie. Dzięki kompaktowym wymiarom wisiorek pozostaje dyskretny, ale nadal buduje wyrazisty, sportowy efekt.
Wisiorek wykonano ze srebra 925 pozłacanego, co nadaje mu szlachetny połysk i eleganckie wykończenie. Gładka powierzchnia dobrze eksponuje kształt, a staranne wykonanie podkreśla jakość detalu widoczną w całej formie. To biżuteria, która może stać się trafionym prezentem dla osoby ceniącej tenisowy motyw; aby zachowała swój blask, warto przechowywać ją osobno i chronić przed kontaktem z chemią.
| Waga (gram) | 0.65-0.85 |
| Wysokość | 24,00 mm |
| Szerokość | 11,10 mm |
| Kolor cyrkonii | bez kamienia |
| Kształt wisiorka | Sportowe |
| Srebro | 925 pozłacane |

PayU
raty PayU
PayU
raty PayU